Батьки новонароджених дітей мають отримати вчасно і без жодної затримки одноразову допомогу “пакунок малюка” або відповідні виплати

Одноразова натуральна допомога “пакунок малюка” є цільовою допомогою родинам новонароджених дітей. Тому вони їх мають отримати вчасно і без жодної затримки. Про це наголосив...

Одноразова натуральна допомога “пакунок малюка” є цільовою допомогою родинам новонароджених дітей. Тому вони їх мають отримати вчасно і без жодної затримки.

Про це наголосив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев під час зустрічі з представниками Міністерства соціальної політики та ЮНІСЕФ щодо надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020 році та вирішення питань забезпечення цією допомогою батьків дітей, народжених у період після 24 жовтня до 31 грудня 2020 року.

Під час зустрічі обговорювалися питання закупівлі товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», зокрема розглядалась можливість здійснення таких закупівель за допомогою проекту міжнародної технічної допомоги.

За словами Романа Єрмоличева, важливо виконати законодавство України та не допустити нецільове використання коштів державного бюджету. Для цього слід попередити всі ризики, що можуть виникнути під час проведення необхідних закупівель.

Окрім того, 25 листопада Кабінет міністрів України на своєму засіданні прийняв постанову Кабінету міністрів України «Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка». Відповідно до постанови народженим дітям починаючи з 24 жовтня 2020 і до 1 липня 2021 року включно має бути надано «пакунок малюка» протягом 30 днів від моменту народження. З 1 липня 2021 року батьки матимуть право вибору між одноразовою натуральною допомогою, «пакунок малюка» та грошовою компенсацією вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Читайте також: Зростання пенсій і соцвиплат, посилення карантину: що зміниться для українців з 1 грудня

Категорії
Гроші
Новини
Loading...