Франківська спортсменка виборола “бронзу” на чемпіонаті Європи з тхеквондо. ФОТО

12-13 грудня у місті Сараєво (Боснія та Герцеговина) відбувся Чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) серед кадетів, участь в якому брали 180 спортсменів з 20...

12-13 грудня у місті Сараєво (Боснія та Герцеговина) відбувся Чемпіонат Європи з тхеквондо (ВТФ) серед кадетів, участь в якому брали 180 спортсменів з 20 країн.

Івано-Франківщину представляла спортсменка зі спортивного клубу “Пантера”, учениця ДЮСШ№1 ОР- Костюк Ярина (тренер Олександр Корсак) та здобула 3 місце у ваговій категорії (-33 кг.), поступившись за вихід у фінал майбутній чемпіонці.

“В підсумку збірна команда України здобула 1 командне місце серед кадетів та 3 командне місце серед кадеток. В загальному ж заліку збірна команда України здобула 2 місце”, – йдеться у дописі.