На Івано-Франківщині запрацювала вісімнадцята поліцейська станція

В селищі міського типу Обертин, що на Тлумаччині, відкрили поліцейську станцію. Це вже вісімнадцята станція, яка запрацювала на Прикарпатті, повідомляє Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини. 22 грудня в Обертинській територіальній громаді у селищі Обертин запрацювала поліцейська станція. Її відкриття...

В селищі міського типу Обертин, що на Тлумаччині, відкрили поліцейську станцію. Це вже вісімнадцята станція, яка запрацювала на Прикарпатті, повідомляє Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

22 грудня в Обертинській територіальній громаді у селищі Обертин запрацювала поліцейська станція. Її відкриття стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції і представників громади. Відкрили станцію начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, заступник начальника обласної поліції Остап Білейчук, керівник Тлумацького відділення поліції та представники селищної ради Обертина. На заходи прийшли і місцеві мешканці.

У станції, яка розмістилася у приміщенні селищної ради, працюватимуть один дільничний офіцер поліції та один наряд працівників сектору реагування патрульної поліції. Тут поліцейські обслуговуватимуть територію 9 населених пунктів, де мешкає майже 10 тисяч осіб. Тепер людям не потрібно їхати у відділення поліції зі своїми проблемами: вони звертатимуться до поліцейського на місці.

«Такі  станції відкриваються для того, щоб прикарпатці відчували себе комфортніше і безпечнішеПоліцейські зможуть оперативніше реагувати на виклики мешканців смт. Обертин та наближених сіл. Вдячний громаді за підтримку і співпрацю», – сказав Володимир Голубош.

Сама ж станція обладнана комп’ютерною технікою і камерами відеоспостереження. А це дає змогу дільничному спостерігати за тим, що відбувається у населеному пункті. Також у приміщенні створені комфортні умови для спілкування громадян з дільничним, а також розміщені інформаційні стенди для мешканців.

Читайте також: У Франківську муніципали допомогли чоловікові, який напився до втрати свідомості

Категорії
Життя
Новини
Loading...