ОДА закупила УЗД та рентген-систему для Калуської ЦРЛ

Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації закупив рентген-системи та обладнання для ультразвукової діагностики у ТОВ «Ксенко» на загальну суму 55,1 млн гривень. Закупівлі провели за двома контрактами. Закупівлю...

Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації закупив рентген-системи та обладнання для ультразвукової діагностики у ТОВ «Ксенко» на загальну суму 55,1 млн гривень. Закупівлі провели за двома контрактами.

Закупівлю здійснюють за кошти, які перерахував уряд як субвенцію Міністерству охорони здоров’я відповідною постановою від 16 грудня. Гроші можна витратити лише на рентгенівські апарати та УЗД. Всього МОЗ виділить місцевим адміністраціям 1,04 млрд грн. Обладнання постачатимуть в опорні лікарні областей, інформують «Наші гроші. Львів».

Для Івано-Франківської області передбачено 55,9 млн гривень.

За першим контрактом департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА придбає вісім рентген-систем Polyrad SE за 4,85 млн гривень кожна. Отож, сумарна вартість склала 38,8 млн гривень. У Тернопільській та Чернівецькій області рентгени купували за такою ж ціною, однак там замовляли модель Moviplan.

Також департамент замовив 13 ультразвукових сканерів Samsung HM70A. Це пристрій, який дозволяє проводити дистанційні ультразвукові діагностичні обстеження та сканування внутрішніх органів. Сканер обладнаний 15-дюймовим LCD дисплеєм, а також жорстким диском на 120 Гб та мобільним візком.

Окрім УЗД-пристрою, в комплектацію входять лінійний та конвексний датчики для різної глибини сканування. Ціна УЗД — 1,26 млн гривень за штуку, а сума договору 16,3 мільйона відповідно.

Термін дії обидвох угод — до 31 грудня 2020 року або до повного виконання сторонами.

В умовах контракту зазначені лікарні, для яких придбали обладнання:

  • Івано-Франківська обласна клінічна лікарня — 4 УЗД
  • Бурштинська центральна міська лікарня — 2 УЗД та рентген
  • Городенківська районна лікарня — УЗД та рентген
  • Долинська багатопрофільна лікарня — УЗД та рентген
  • Коломийська районна лікарня — УЗД та рентген
  • Косівська районна лікарня — УЗД та рентген
  • Надвірнянська районна лікарня — УЗД та рентген
  • Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад — УЗД та рентген
  • Івано-Франківська міська клінічна лікарня — УЗД та рентген

ТОВ «Ксенко» зареєстрована 2014 року в Києві, його власницею є киянка Оксана Грейц. Компанія є одним із найбільших постачальників медичних товарів у Львівській області. З початку року фірма одержала держзамовлень на 554 млн гривень.

Читайте також: На Надвірнянщині зіткнулись три автівки. ФОТО

Категорії
Життя
Новини
Loading...