У Карпатах промаркували 70 кілометрів туристичних шляхів

Понад 70 кілометрів туристичних шляхів промаркували учасники громадської організації “Карпатські стежки” у 2020-му році. Про це Суспільному Карпати повідомив її керівник Василь Фіцак. “Головною нашою метою...

Понад 70 кілометрів туристичних шляхів промаркували учасники громадської організації “Карпатські стежки” у 2020-му році. Про це Суспільному Карпати повідомив її керівник Василь Фіцак.

“Головною нашою метою було і є відновлення туристичних шляхів, супутньої інфраструктури тощо. За цей рік нам вдалося відновити більш ніж 70 кілометрів популярних туристичних шляхів, прорізати небезпечні відрізки маршрутів, встановити чимало інформаційних носіїв, замінити таблиці, вказівники”, – каже Фіцак.

У Карпатах промаркували 70 кілометрів туристичних шляхів

За його словами, одним із цікавих та успішних проєктів стало зимове маркування, яке вдало реалізували на горі Піп Іван – встановлення на кожних 100 метрах шляху дерев`яних пронумерованих стовпів з нанесеним маркуванням.

У Карпатах промаркували 70 кілометрів туристичних шляхів

“Між ними також будемо ставити додаткові шести для зимового орієнтування. Зараз ми продовжуємо відновлення східно-карпатського туристичного шляху, ремонт деяких мисливських будиночків тощо”, – розповідає керівник “Карпатських стежок”.

Загалом, для організації цей рік був продуктивним та успішним, вважає Василь Фіцак.

Читайте також: ОДА закупила УЗД та рентген-систему для Калуської ЦРЛ

Категорії
Життя
Новини
Loading...