Like

У Калуші визначили переможців конкурсу “Краща новорічно-різдвяна ілюмінація”

Вчора, 13 січня, під головуванням першого заступника міського голови Мирослава Тихого відбулося засідання комісії з підбиття підсумків конкурсу «Краща  новорічно-різдвяна ілюмінація». Члени комісії, переглянувши...

Вчора, 13 січня, під головуванням першого заступника міського голови Мирослава Тихого відбулося засідання комісії з підбиття підсумків конкурсу «Краща  новорічно-різдвяна ілюмінація».

Члени комісії, переглянувши усі заявки, а також світлини і відео, надіслані конкурсантами, визначили у номінації “Краща новорічна ілюмінація установ” п’ять переможців: одне перше місце, два других і два третіх місця. У номінації “Краща новорічна ілюмінація у житлових приміщеннях мешканців” буде один переможець –  тільки перше місце, пише “Калуш ФМ” з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Наразі переможців не називають. Вони будуть відомі після підписання розпорядження “Про підсумки  конкурсу “Краща новорічно-різдвяна ілюмінація” міським головою. Тоді переможців нагородять дипломами та грошовими преміями.

Нагадуємо, на участь у конкурсі подали 11 заявок. З них 8 заявок у номінації “Краща новорічна ілюмінація установ” та 3 заявки у номінації “Краща новорічна ілюмінація у житлових приміщеннях мешканців”.

Читайте також: В Івано-Франківську впіймали п’яного водія. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...