Like

Франківська обласна прокуратура відкрила провадження через привласнення грошей на ремонті у Коломийській виправній колонії

Івано-Франківською обласною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом можливого привласнення бюджетних коштів під час проведення ремонтних робіт у ДУ «Коломийська виправна колонія № 41»...

Івано-Франківською обласною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом можливого привласнення бюджетних коштів під час проведення ремонтних робіт у ДУ «Коломийська виправна колонія № 41» (ч. 2 ст. 191 КК України).

Про це інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

За даними слідства, службові особи підрядної організації вказали в офіційних документах недостовірні відомості щодо кількості працівників, залучених до ремонту теплотраси виправної колонії та обсягу виконаних робіт, що у подальшому стало підставою для перерахування грошових коштів із бюджету.

Вказана інформація виявлена обласною прокуратурою під час здійснення комплексної перевірки із залученням відповідних фахівців. Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР.

Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, установлюється сума завданих збитків.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Калуські «Ґаздиньки» – володарі Гран-прі міжнародного проєкту «Разом із зірками». ВІДЕО


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...