У Калуші збирають підписи ще під двома петиціями щодо безпеки дорожнього руху

15 січня на офіційному сайті Калуської міської ради розпочався збір підписів під петицією щодо встановлення додаткового пішохідного переходу на вулиці Підвальній. Автор ініціативи —...

15 січня на офіційному сайті Калуської міської ради розпочався збір підписів під петицією щодо встановлення додаткового пішохідного переходу на вулиці Підвальній.

Автор ініціативи — “Калуський Формат”. Станом на 19 січня петицію підтримали 26 мешканців громади. Для розгляду міською радою необхідно впродовж 90 днів зібрати щонайменше 150 підписів, інформують “Вікна”.

«Наполягаю на встановленні додаткового знаку пішохідного переходу а також нанесення розмітки по вул. Підвальна навпроти ТЦ “Прикарпатський торговий дім”. Мало хто знає, що пішохідний перехід взагалі повинен тут бути, бо знак вже дуже давно звідси пропав, а розмітка незрозуміло коли востаннє тут була.

Знак та розмітка присутні від бібліотеки та від Прикарпатського торгового дому в сторону Асторії, а в сторону будинку номер 6 немає нічого, а це — перехрестя все ж таки!

Можливо облаштування пішохідного переходу дасть зрозуміти водіям, що треба зупинитися і пропустити людей, а пішоходи не будуть хаотично бігати через дороги (хоча хтозна). В любому випадку так буде краще, а точніше — так воно повинно бути!», — йдеться у петиції.

Підтримати петицію можна за посиланням.

З 16 січня можна підтримати ще одну петицію, яка стосується безпеки дорожнього руху в Калуші — з пропозицією встановити світлофор на проспекті Лесі Українки. Автор петиції — Юрій Щербина, станом на 18 січня ініціативу підтримає троє громадян.

«Пропоную встановити світлофор на проспекті Л. Українки, біля жіночої консультації. В час пік виїхати на головну дорогу досить не легка справа. А щоб перейти пішохідний перехід, то я про то мовчу, нажаль з наших водіїв мало хто готовий пропускати пішохода», — йдеться у петиції.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Нагадаємо, 13 січня на офіційному сайті Калуської міської ради розпочався збір підписів під петицією щодо організації регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Грушевського і Пекарська. Зараз відповіді міської влади очікує схожа петиція — щодо організація регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Добрівлянська — Львівська. Станом на 13 січня петицію щодо встановлення світлофору чи організації тут кругового руху своїми підписами підтримав 151 мешканець громади.

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...