Медичні заклади області отримають 900 кисневих балонів чеського виробництва, – Андрій Бойчук

В державі та області реалізується комплекс заходів для боротьби з поширенням COVID-19. Важливу роль у цьому процесі відіграє забезпечення пацієнтів медичних закладів киснем. Задля...

В державі та області реалізується комплекс заходів для боротьби з поширенням COVID-19. Важливу роль у цьому процесі відіграє забезпечення пацієнтів медичних закладів киснем.

Задля оперативного вирішення ситуації Уряд звернувся до НАК “Нафтогаз України” щодо закупівлі десяти тисяч кисневих балонів для потреб лікувальних закладів держави. До завершення цього тижня лікарні Прикарпаття згідно із затвердженим розподілом отримають 900 таких балонів, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

“Пандемія не відступає, тому влада усіх рівнів постійно працює, щоб захистити українців. І так само, як доступ до кисню в наших медичних закладах необхідний для людей, які захворіли на Covid-19, масова вакцинація, яка по плану має розпочатись вже у лютому, необхідна для усіх нас, щоб вберегтись від цього небезпечного вірусу”, – прокоментував ситуацію голова облдержадміністрації Андрій Бойчук.

Читайте також: Офіційний курс: гривня знизилась до долара

Категорії
Влада
Новини
Loading...