Прикарпатець сплатив майже 80 тисяч гривень заборгованих аліментів

З 2012 року на примусовому виконанні у Рогатинському районному відділі державної виконавчої служби перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з боржника на користь стягувача...

З 2012 року на примусовому виконанні у Рогатинському районному відділі державної виконавчої служби перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з боржника на користь стягувача на утримання дитини.

З 2014 року боржник перестав сплачувати аліменти, інформує Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

У зв’язку із наявною заборгованістю державним виконавцем застосовано обмеження, передбачені ст. 71 Закону України “Про виконавче провадження”, а саме, встановлення тимчасового обмеження боржника у праві:

  • виїзду за межі України;
  • керування транспортними засобами;
  • полювання;
  • користування зброєю.

Також на все майно боржника було накладено арешт, зокрема, звернено стягнення на кошти, що перебувають на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах, що і спонукало його погасити заборгованість у сумі 77 857,98 грн., штраф у сумі 38928,99 грн. та 7785,79 грн. виконавчого збору.

Читайте також: У Калуського міського голови з’явився четвертий заступник

Категорії
Гроші
Новини
Loading...