Більше тролейбусів: в “Електроавтотрансі” повідомили про зміни в лютому

 В “Електроавтотрансі” повідомили про зміни, які чекають на франківців в лютому. Так, йдеться про зміни: автобусного маршруту 49 – відтепер кінцевою зупинкою буде село...

 В “Електроавтотрансі” повідомили про зміни, які чекають на франківців в лютому.

Так, йдеться про зміни:

автобусного маршруту 49 – відтепер кінцевою зупинкою буде село Микитинці. Маршрут, як і раніше, обслуговуватиме 4 автобуси. Щоправда, у зв’язку з курсуванням по вузьких вулицях 12-метрові автобуси будуть замінені на 9-метрові Guleryuz Cobra.

ранкових рейсів для Узина, Колодіївки та Добровлян – через карантинні обмеження кількості місць у транспорті змінюється розклад руху автобусних маршрутів 51 та 52 – для швидшого добирання жителів цих сіл. Перші два ранкові рейси будуть їхати лише до АС4 та повертатись у села. Відтак, маршрут 51 буде відправлятись з с. Колодіївка о 6.20 та 7.30 до АС4, а маршрут 52 з с. Узин – о 6.20 та 7.15 до АС4. Наступні рейси залишаться без змін.

Тролейбусів стане більше. У зв’язку з реорганізацією автобусного маршруту 49 та зміною ранкових рейсів 51 і 52 маршрутів, буде збільшено випуск тролейбусів №2. Маршрут обслуговуватиме 8 одиниць техніки замість шести, як було до сих пір. Отож загальний випуск тролейбусів становитиме вже 43 машини, а всього КП “Електроавтотранс” ІФ в робочий день випускатиме на лінію 100 одиниць техніки.

Читайте також: Морози частково пошкодили озимий ріпак на Івано-Франківщині

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...