Like

Двоє калушан отримали відзнаку “Видатний турист. Україна”. ФОТО

Рада cтарійшин спортивного туризму присвоїла трьом спортивним активістам туризму відзнаки “Видатний турист. УКРАЇНА”. Відзнаки окрема отримали калушани Омелян Куцук та Олександр Підліснюк. Всі вони в туризмі, як тільки зіпнулись на...

Рада cтарійшин спортивного туризму присвоїла трьом спортивним активістам туризму відзнаки “Видатний турист. УКРАЇНА”.

Відзнаки окрема отримали калушани Омелян Куцук та Олександр Підліснюк. Всі вони в туризмі, як тільки зіпнулись на ноги і пройшли неходженими гірськими стежками тисячі кілометрів і спливли по гірських ріках. І тепер підкорюють вершини Карпат у групі під назвою «Пеньки», не зважаючи на висоту, але не нижче 1700 метрів. Всі вони пройшли дуже складні походи, в надзвичайно некомфортних умовах, пишуть “Вікна”.

Омелян Йосипович — знана в спорті людина, в світовому масштабі, відомий тренер зі спортивного орієнтуванням. Він та його учні представляли Україну на змаганнях з орієнтування в 70-тидержавах. Він пройшов ті ж часи багато складних походів на Тянь-Шані, Гірському Алтаї, Хамар-Дабані, Забайкаллі.

Олександр Андрійович пройшов тисячі кілометрів в походах інколи буває суворим, але справедливий. Фото-, тележурналіст, який думає і спить з фотоапаратом. Має чарівну дружину Наталю. Вона також — досвічений турист, завжди бере Сашка в похід. Тому він і отримав такий заслужений знак “видатний мандрівник”.

Читайте також: Митрополит Володимир освятив новозбудований храм у селі Чукалівка. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...