Андрій Бойчук: Продовжуємо цілодобово працювати над розгортанням мобільного шпиталю ДСНС в Богородчанах. ВІДЕО

У зв’язку з ростом захворюваності на COVID-19 обласна влада вживає всіх необхідних заходів щодо збільшення ліжко-місць для хворих на цю недугу. Про це повідомив...

У зв’язку з ростом захворюваності на COVID-19 обласна влада вживає всіх необхідних заходів щодо збільшення ліжко-місць для хворих на цю недугу.

Про це повідомив очільник Прикарпаття:

“Продовжуємо цілодобово працювати над розгортанням мобільного шпиталю ДСНС в Богородчанах. Тримаю процес на особистому контролі. Якраз вчора ввечері виїхав на місце з інспекцією, щоб подивитись як нам вдалося закрити існуючі потреби та що ще необхідно для якнайшвидшого розгортання шпиталю. Чув багато питань з приводу того, чи буде в шпиталі опалення. Одразу відповідаю: цей шпиталь є повністю забезпечений всією необхідною інфраструктурою (опалення, електроенергія і тд) та обладнанням для лікування пацієнтів з Covid-19. Також хочу подякувати меценатам, які відгукнулись та оперативно привезли щебінь для встелення дороги та біотуалети і заявили про свою готовність допомагати для розгортання шпиталю далі”, – зазначив Андрій Бойчук.

“Я пам’ятаю, як на початку пандемії ми збирали кошти і шили для медиків засоби індивідуального захисту. Тоді і прості громадяни, і бізнес, і держава об’єдналися у спільній боротьбі з епідемією. Зараз Прикарпаттю також потрібна єдність, тож запрошую всіх долучатися. Виступаємо єдиним фронтом у боротьбі з COVID-19!”, – резюмував голова обласної державної адміністрації.

Категорії
Влада
Новини
Loading...