Like

На Прикарпатті продовжили капремонт майбутньої швидкісної траси М-12. ФОТО

Учора, 24 лютого, на Франківщині продовжили розпочатий у минулому році капітальний ремонт дороги майбутньої швидкісної траси М-30 Стрий – Ізварине неподалік межі з Тернопільською...

Учора, 24 лютого, на Франківщині продовжили розпочатий у минулому році капітальний ремонт дороги майбутньої швидкісної траси М-30 Стрий – Ізварине неподалік межі з Тернопільською областю.

Ремонт здійснюють за кошти держбюджету. Підрядне підприємство “ПБС” розпочало з ремонту одразу двох мостових переїздів на автошляху М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на об’їзній Рогатина та неподалік села Пуків Рогатинської територіальної громади, інформує Служба автомобільних доріг.

Тут зняли старе асфальтобетонне покриття. А невдовзі демонтують бетонні консолі та перила, щоб замінити їх на нові. Зі встановленням відповідного температурного режиму на цих мостах влаштують нову бетонну основу, гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття. Торік влаштовано вирівнюючий шар на ділянці від села Пуків до межі Тернопільською областю. Проєктом капітального ремонту цієї дороги передбачено влаштування двох шарів асфальтобетону на 13 км.

Читайте також: Укравтодор і Держтуризм домовилися з українським бізнесом спільно розвивати гірські курорти


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...