Два ліцеї Франківщини увійшли у сотню найкращих шкіл України

Видання “Фокус” склало рейтинг 100 кращих шкіл України. У список потрапили два прикарпатських заклади. Йде мова про Українську гімназію № 1 (Ліцей імені Миколи Сабата) та Калуський...

Видання “Фокус” склало рейтинг 100 кращих шкіл України. У список потрапили два прикарпатських заклади.

Йде мова про Українську гімназію № 1 (Ліцей імені Миколи Сабата) та Калуський ліцей  імені Дмитра Бахматюка. Вони зайняли 13 та 32 місця відповідно.

На першому місці київський Ліцей “Інтелект”.

“Розрив у якості навчання між міськими і сільськими школами в Україні посилюється. У переважній більшості регіонів країни кращі школи зосереджені в обласних центрах, а в області — лише кілька, а то і зовсім жодної. Винятком з цього правила стала Тернопільщина, де три школи з чотирьох, які потрапили в рейтинг, розташовані в районних центрах. Більше того, учень із сільської школи Тернопільській області, яка не потрапила в рейтинг, отримав за зовнішнє незалежне оцінювання 192 бали — високий результат навіть за міськими мірками. Тернопільщина, де активно оптимізують шкільну мережу, — приклад того, якою має стати українська освіта в майбутньому: однаково якісною і в місті, і в селі”, – йдеться у коментарі до рейтингу.

Читайте також: Рятувальники попереджають про сходження лавин

Категорії
Життя
Новини
Loading...