Like

На Івано-Франківщині з незаконного обігу вилучено партію фальсифікованих алкогольних напоїв

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області спільно з працівниками управління СБУ, під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області, вилучили з незаконного обігу партію...

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Івано-Франківській області спільно з працівниками управління СБУ, під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області, вилучили з незаконного обігу партію алкогольних напоїв незаконного виробництва з марками акцизного податку невстановленого взірця.

Про це інформують фб-сторінці ДФС в області.

Під час досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.204 Кримінального Кодексу України, в рамках операції «Спирт», встановлено що в місті Івано-Франківську здійснюється зберігання з метою збуту, а також збут фальсифікованих алкогольних напоїв.

За результатами слідчих дій, проведених у гаражних приміщеннях, з незаконного обігу вилучено 4046 літрів фальсифікованих горілчаних та коньячних виробів з марками акцизного податку невстановленого взірця та автомобіль, який використовувався для транспортування незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Загалом вилучено підакцизних товарів на суму близько 1,5 млн. гривень.

Триває слідство.

Немає опису світлини.
May be an image of у приміщенніНемає опису світлини.May be an image of у приміщенніMay be an image of bottleMay be an image of bottleMay be an image of bottleMay be an image of стоїть

Читайте також: На Франківщині древня святиня XVII століття потребує реставрації


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...