Верховинська та Заболотівська лікарні отримали ШВЛ-апарати експертного класу

Голова облдержадміністрації Андрій Бойчук відвідав Верховинську та Заболотівську багатопрофільні лікарні, які розпочали лікування хворих на COVID-19. Медичні заклади отримали два ШВЛ-апарати експертного класу вартістю...

Голова облдержадміністрації Андрій Бойчук відвідав Верховинську та Заболотівську багатопрофільні лікарні, які розпочали лікування хворих на COVID-19.

Медичні заклади отримали два ШВЛ-апарати експертного класу вартістю 3 мільйони 100 тисяч гривень, закуплені за кошти обласного бюджету, інформують у пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

За словами очільника Прикарпаття, в області постійно збільшується кількість ліжко-місць для лікування хворих на COVID-19, які потрібно оперативно забезпечувати відповідним обладнанням.

«При збільшенні кількості місць для лікування хворих на коронавірус ми особливу увагу приділяємо їх забезпеченню відповідним обладнанням, зокрема, підведенню кисню. – підкреслив Андрій Бойчук. – Кисень рятує життя людей. А апарати ШВЛ допомагають у найскладніших випадках».

Нагадаємо, що за останні тижні медичні заклади області отримали майже 150 кисневих концентраторів та 13 апаратів штучної вентиляції легень.

Читайте також: Юні вихованці «Фламінго» вітали з одруженням колишню учасницю ансамблю

Категорії
Життя
Новини
Loading...