Like

Зведений загін прикарпатських поліцейських вирушив на схід країни

Сьогодні, четвертого березня, до Донецької області вирушив зведений загін поліцейських Івано-Франківщини, які замінять там своїх колег і нестимуть службу з охорони публічного порядку в...

Сьогодні, четвертого березня, до Донецької області вирушив зведений загін поліцейських Івано-Франківщини, які замінять там своїх колег і нестимуть службу з охорони публічного порядку в зоні ООС.

Всі працівники досвідчені та готові до виконання поставлених завдань. Завдання, що покладаються на працівників поліції залишаються незмінними – це забезпечення безпеки людей, протидія злочинності та підтримання правопорядку в зоні Операції об’єднаних сил.

За доброю традицією, підтримати поліцейських, які вирушають у відрядження прийшли керівництво поліції області, колеги, друзі та рідні.

“Колеги, вирушаючи у відрядження, пам’ятайте, що вдома на вас чекають рідні та близькі, побратими по службі. Тож, повертайтеся живими та здоровими. Виконуючи службові обов’язки, дбайте про власну безпеку та безпеку свої товаришів. Бажаю всім витримки, наснаги та успішно виконати завдання, покладені на вас. Слава Україні! – звернувся до бійців заступник начальника обласної поліції Остап Білейчук.

Відряджені поліцейські вирушили у дорогу. За кілька днів до Івано-Франківська повернуться їхні колеги, що нині несуть службу на Донеччині.

Читайте також: Андрій Бойчук: Кожен українець має право на чесне та справедливе правосуддя


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...