У мобільному госпіталі Прикарпаття лікуються вже три пацієнтки з COVID-19

Станом на 19:00 десятого березня на Івано-Франківщині у мобільному госпіталі перебувають три пацієнтки з коронавірусною інфекцією. Про це Суспільному Карпати повідомив голова Богородчанської територіальної...

Станом на 19:00 десятого березня на Івано-Франківщині у мобільному госпіталі перебувають три пацієнтки з коронавірусною інфекцією.

Про це Суспільному Карпати повідомив голова Богородчанської територіальної громади Ростислав Заремба.

“Це троє жінок 1961-го, 1962-го та 1964-го років народження. Усі – середнього стану важкості. У них діагностована коронавірусна інфекція, яка супроводжувалася двосторонньою пневмонією”, – каже очільник громади.

А також зазначив, що у госпіталі є належні умови для надання допомоги, і вони відповідають протоколам лікування хворих на COVID-19. У секційних модулях розгорнуто 120 ортопедичних ліжок, біля кожного розміщена ін’єкційна стійка, монітор стану пацієнта та кисневий концентратор.

“Завдання стоїть таке – перебування цих людей в госпіталі протягом 3-5 днів, втримати їх у середньому стані важкості і не допустити до того стану, коли б їм вже потрібна була реанімаційна допомога, оскільки місць інтенсивної терапії і в нас в лікарні, і в цілій області є обмаль”, – каже Ростислав Заремба.

Читайте також: У мобільний госпіталь у Богородчанах доправили ще одну пацієнтку

Категорії
Життя
Новини
Loading...