Коломийські борці здобули перемоги на міжнародному турнірі у Львові. ФОТО

З 5 по 7 березня у Львові проходив IX Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Ігоря Первачука. В змаганнях взяли участь борці з: Франції,...

З 5 по 7 березня у Львові проходив IX Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Ігоря Первачука. В змаганнях взяли участь борці з: Франції, Молдови, Вірменії, Литви та Словакії. Хорошу боротьбу показала команда спортсменів КДЮСШ м.Коломиї.

Про це інформує Відділ молоді та спорту Коломийської міської ради.

Перші місця посіли: двохразовий призер чемпіонатів Європи і Світу — Денис Сагалюк, у ваговій категорії 86 кг.; Ростислав Куриляк — 44 кг. та Ілля Шкетик — вагова категорія 48 кг.

Другі місця вибороли: Артур Костюк у ваговій категорії 48 кг. та Орест Петранюк — 34 кг.

Владиславу Кайдакову, який виступав у вищій для себе категорії, трішки не вистачило сил, щоб вибороти бронзу.

“Усі спортсмени провели по 5-6 поєдинків. Вітаємо спортсменів з перемогами, а також їх тренерів – Ігоря Василишина, Григорія Шулепу, Миколу Угринчука та Любомира Симака”, – йдеться у дописі.