На території Калуської територіальної громади стартувала щорічна акція «За чисте довкілля»

У рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» Калуський міський голова Андрій Найда видав розпорядження № 83-р «Про проведення у Калуській міській територіальній громаді...

У рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» Калуський міський голова Андрій Найда видав розпорядження № 83-р «Про проведення у Калуській міській територіальній громаді заходів з благоустрою територій до Великодніх свят».

Мешканців громади, приватні підприємства, юридичні та фізичні особи різних форм власності просять впорядкувати власні та прилеглі території, пофарбувати огорожі, двері, почистити фасади будинків, огорож та автобусних зупинок від оголошень та афіш.

«При плануванні заходів з благоустрою необхідно врахувати підпункт 6 пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2», зокрема, що на території України на період дії карантину забороняється проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних, тощо) заходів за участю більш як 20 осіб», – ідеться у повідомленні на сайті Калуської міської ради, інформує «Калуш ФМ».

За додатковою інформацією слід звертатися в управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради за адресою: вул.Євшана,9, ІІІ поверх, каб.307, тел.6-29-68 або писати на електронну адресу: [email protected].

Читайте також: Господарська будівля, суха трава та сміття: наслідки пожеж на Франківщині за минулу добу

Категорії
Життя
Новини
Loading...