Like

Забув задекларувати. Прикарпатець позбувся брендових речей

Майже 300 одиниць фірмового літнього одягу з Італії опинилися на складі Закарпатської митниці. Так минулими вихідними митний пост «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби вкотре відзначився...

Майже 300 одиниць фірмового літнього одягу з Італії опинилися на складі Закарпатської митниці.

Так минулими вихідними митний пост «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби вкотре відзначився затриманням брендових речей.

Порушником митних правил виявився 31-річний івано-франківчанин, який повертався з Італії через українсько-угорський кордон. Під час проходження митно-прикордонного контролю у «червоному коридорі» вказав у декларації про наявність багажу у кількості 70 місць, в основному – вживаний одяг та взуття.

Усно підтвердив, що крім вказаних у митній декларації речей більше нічого не переміщує. Але при перевірці багажного відсіку автомобіля «Мерседес-Бенц Спрінтер» митники виявили у двох картонних коробках новий товар іноземного виробництва, про який водій вирішив не заявляти.

Незадекларованого товару виявилося так багато, що відносно перевізника складено протокол про порушення митного законодавства за статтею 472 Митного кодексу України. Адже згідно Митного кодексу України дозволяється ввозити новий товар на одну особу без декларування та оподаткування до 500 євро і до 50 кг. Серед фірмових речей різних розмірів та кольорів: 218 пар жіночих штанів відомої марки «BLOOM», 20 пар жіночих штанів марки «NEW COLLECTION», 24 пар марки «ADORO», сарафани, сорочки, штани, спортивні костюми, футболки, штани – від «IMPERIAL», піджаки та штани марки «LJVE». Весь товар італійського виробництва.

Наразі незадекларовані речі вилучено на склад митниці, а їх остаточну вартість визначить спеціаліст-експерт.

Читайте також: Прикарпатець сплатив понад 60 тисяч аліментів сину


Gastro If
Gastro If

Категорії
Гроші
Новини
Loading...