Like

В Івано-Франківську буде ще один затишний сквер

В Івано-Франківську з’явиться ще один затишний сквер. Про це йшлося на виїзній нараді, що відбулася вчора у мікрорайоні БАМ обласного центру за участю міського...

В Івано-Франківську з’явиться ще один затишний сквер.

Про це йшлося на виїзній нараді, що відбулася вчора у мікрорайоні БАМ обласного центру за участю міського голови Руслана Марцінківа, його заступників – Михайла Смушака та Тараса Полатайка, а також керівника будівельної компанії «Ярковиця» Володимира Балагури.

Як повідомив міський голова, сквер планується зробити біля будинку № 169 по вулиці Гетьмана Мазепи – навпроти житлового комплексу «Липки».

«Раніше, на Мазепи, 169, навпроти ЖК “Липки” була звичайна зелена зона… а сьогодні разом з Володимиром Балагурою та моїми заступниками Михайлом Смушаком та Тарасом Полатайком вирішили мобілізувати наші сили та зробити на цій локації комфортний для відпочинку франківців сквер. Почалось усе з реконструкції каплички – А скоро там будуть комфортні вуличні меблі, ще більше озеленення, сучасне освітлення, та бруковані доріжки», – розповів Руслан Марцінків.

Читайте також: “Це знищення наркологічної служби”: медики обласного наркоцентру проти реорганізації закладу


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...