Like

Поліцейські задокументували факт незаконного видобутку корисних копалин на Косівщині

9 квітня працівники сектору реагування патрульної поліції Косівського районного відділення поліції задокументували факт незаконного видобутку корисних копалин з русла річки Черемош, що в населеному...

9 квітня працівники сектору реагування патрульної поліції Косівського районного відділення поліції задокументували факт незаконного видобутку корисних копалин з русла річки Черемош, що в населеному пункті Рибне.

За місцем виклику негайно прибула слідчо- оперативна група. Під час огляду місця скоєння злочину поліцейські виявили вантажний автомобілів «ЗІЛ», у кузові якого знаходилась піщано-гравійна суміш.

Біля автомобіля знаходились двоє мешканців Косівської ТГ та Рожнятівської СТГ.Будь-яких документів на видобування чи перевезення піщано-гравійної суміші порушники не мали.Окрім того, чоловіки пояснили, що видобували суміш для господарських потреб.

Наразі вантажівку вилучено і поміщено на територію відділення поліції.

За фактом порушення правил охорони або використання надр розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 240 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці продовжують оперативно реагувати на повідомлення прикарпатців щодо фактів незаконного видобутку піщано-гравійної суміші.

Читайте також: На Франківщині затримали фальшивомонетників. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...