Будуть перевірки: у Долині в жодній школи немає пожежної сигналізації

Під час першого пленарного засідання чергової дев’ятої сесії Долинської міської ради, міський голова Іван Дирів прокоментував ситуацію після пожежі в Долинській лікарні. За його...

Під час першого пленарного засідання чергової дев’ятої сесії Долинської міської ради, міський голова Іван Дирів прокоментував ситуацію після пожежі в Долинській лікарні.

За його словами, будівля старого корпусу ще з 1908 року. Стан приміщення, електромережі бажає кращого, перекриття всі дерев’яні, подранковані очеретом. Наслідки пожежі  – зруйнована частина покрівлі, прогари в стелі, все залито водою. Тож невідомо, чи вона вистоїть і взагалі питання відкрите, чи її ремонтувати, вкладати мільйони, чи будувати нову, повідомляє міська рада.

Щодо причини пожежі – вони ще офіційно не названі. Попередня версія -несправність електромережі.

«Щодо протипожежних заходів, які плануються і там і по інших закладах. Я переконаний – будуть перевірки всюди. В нас жодна школа, якщо я не помиляюся, немає пожежної сигналізації. До кожного закладу є запитання! Воно не сталося в один день. В садочках системи протипожежного захисту встановлені, але в школах ні. Ми поїдемо із профільними заступниками в інші заклади, інші райони, де встановлені протипожежні системи, системи відеонагляду і так далі. Ми попрацюємо і обов’язково доповімо на сесії. Працюємо над тим, аби покращити протипожежний стан в усіх наших закладах соціальної сфери. Скільки це буде коштувати і наскільки швидко ми зможемо це зробити – питання поки відкрите» – наголосив Іван Дирів.

Читайте також: Вартість газу влітку зросте удвічі: що буде з іншими тарифами

Категорії
Життя
Новини
Loading...