На Богородчанщині перевірили сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах

Вчора, 23 квітня, службою у справах дітей Богородчанської селищної ради спільно з відділом соціальної роботи, представниками поліції і старостами населених пунктів Горохолина та Грабовець...

Вчора, 23 квітня, службою у справах дітей Богородчанської селищної ради спільно з відділом соціальної роботи, представниками поліції і старостами населених пунктів Горохолина та Грабовець здійснено профілактичний рейд.

В ході його проведення обстежено умови проживання дев’яти дітей з п’яти сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення відповідних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насильства в сім’ї. Батьків попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством, за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Стан виконання батьківських обов’язків у даних сім’ях буде розглядатися на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини Богородчанської селищної ради, в результаті якого будуть прийняті відповідні рішення.

Шановні жителі Богородчанської громади!

Якщо ви виявили факти порушення прав та законних інтересів, дітей просимо звертатись до служби у справах дітей:
смт. Богородчани, вул.Шевченка, буд.66
[email protected]
+380673797534, – повідомляють на сторінці Служби у справах дітей Богородчанської селищної ради.

Читайте також: Будуть перевірки: у Долині в жодній школи немає пожежної сигналізації

Категорії
Життя
Новини
Loading...