Like

Поліцейські охорони Івано-Франківщини долучилися до загальнонаціональної акції “Здай кров – врятуй життя”. ФОТО

З 11 по 15 листопада в рамках Тижня безпеки дорожнього руху проходить загальнодержавна акція “Здай кров – врятуй життя!”. Щоб поповнити запаси “банку крові”,...

З 11 по 15 листопада в рамках Тижня безпеки дорожнього руху проходить загальнодержавна акція “Здай кров – врятуй життя!”.

Щоб поповнити запаси “банку крові”, поліцейські Управління поліції охорони в Івано-Франківській області уже не вперше долучаються до даного дійства.

Метою тижня безпеки є привернути увагу до складної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, особливо серед дітей.

Поліцейські, як ніхто інший, усвідомлюють, наскільки важливою є кожна краплина крові, адже розуміють про негайну її потребу. Кожна здача крові важлива і будь-яка група крові потрібна щодня, а якщо до того ж мова йде про «рідкісну» групу з негативним резусом, компонентів якої завжди не вистачає, то сподіватись можна лише на диво. Тож, на думку самих поліцейських охорони, поповнити запаси «банку крові» в Івано-Франківську – їх обов’язок.

Світлина від Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

Світлина від Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

Світлина від Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.Світлина від Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

Читайте також: Чорна п’ятниця вже не на роверах: чиновники оглянули оновлення у Франківську. ФОТО


Like

Категорії
СУСПІЛЬСТВО
Новини
Loading...