Like

Кабмін запропонував збільшити прожитковий мінімум вдвічі

Прийняття цього законопроекту дозволить нарешті розпочати справжню боротьбу з бідністю в Україні, вважає прем’єр Олексій Гончарук. Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні затвердив законопроект, який...

Прийняття цього законопроекту дозволить нарешті розпочати справжню боротьбу з бідністю в Україні, вважає прем’єр Олексій Гончарук.

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні затвердив законопроект, який дозволить в подальшому підвищити прожитковий мінімум до 4200 гривень в місяць, пише “Уніан”.

Як повідомляє пресслужба уряду, це дозволить підвищити доходи найменш забезпечених громадян без автоматичного збільшення ставок державного мита, платежів, штрафів та інших фінансових показників.

“Раніше кожне підвищення прожиткового мінімуму додавало кошти не лише тим, хто їх потребував. Підвищення автоматично збільшувало державні платежі, штрафи, плату за певні види державних послуг тощо. Скасування цієї архаїчної радянської норми дозволить нарешті розпочати справжню боротьбу з бідністю в Україні”, – цитує голову уряду Олексія Гончарука його прес-служба.

Читайте також: Водію, який на Калущині на смерть збив велосипедиста, дали три роки


Like

Категорії
Економіка
Новини
Loading...