“Прикарпаття” здобуло перемогу у фінальному матчі сезону

Незважаючи на три призначені пенальті у ворота івано-франківців, Команда рідного краю здобула перемогу у Горішніх Плавнях. Про це повідомляють на офіційній сторінці МФК Прикарпаття...

Незважаючи на три призначені пенальті у ворота івано-франківців, Команда рідного краю здобула перемогу у Горішніх Плавнях.

Про це повідомляють на офіційній сторінці МФК Прикарпаття в соціальній мережі Фейсбук.

Команда фінішувала у цьому сезоні 12 підсумковому місці. Відкрив рахунок вже в дебюті гри Василь Француз, далі впродовж двох хвилин другого тайму Роман Барчук оформив “дубль”, а на 66-й хвилині Роман Дитко з пенальті забив і четвертий гол.

“Щоправда, незабаром арбітр вирішив додати інтриги у двобій, призначивши ще два 11-метрові (на 30-й хвилині Піцан потягнув удар з “точки”). Пенальті “Гірника-Спорту” таки реалізував Сергій Суханов, який встановив остаточний підсумок – 2:4″, – йдеться в дописі.