Прикарпатцям повернули 826 тисяч гривень за ненадані послуги та неякісні товари

В 2020 році за сприяння Держпродспоживслужби споживачам Івано-Франківщини повернуто 826 тисяч гривень за ненадані послуги та товари неналежної якості. В одному з випадків споживачі...

В 2020 році за сприяння Держпродспоживслужби споживачам Івано-Франківщини повернуто 826 тисяч гривень за ненадані послуги та товари неналежної якості.

В одному з випадків споживачі звернулися до суб’єкта господарювання з вимогою про відмову від надання туристичних послуг та компенсації витрачених коштів, але їм було відмовлено, чим порушено умови договору. При попередньому розгляді звернення підприємцем повернуто кошти в сумі 51 500 грн, а вимога споживача задоволена.

В іншому випадку за подібним зверненням управління захисту споживачів здійснило позапланову перевірку суб’єкта підприємницької діяльності, який надає туристичні послуги. Під час перевірки встановлено порушення умов договору при поверненні коштів за неотримані туристичні послуги. За результатами перевірки працівниками управління надано припис, який виконано в повному обсязі. Тож вимогу споживача було задоволено та повернуто кошти в сумі 17 500 грн.

За результатами роботи працівників відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг у вересні 2020 року споживачам повернуто кошти в розмірі 155,2 тис. грн, а від початку року сума повернутих коштів споживачам становить 826 тис. грн.

Нагадуємо жителям Прикарпаття: якщо ваші права порушено –  звертайтесь за захистом до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (контактний тел. 0342-55-96-17) або до консультаційних центрів районних, міських управлінь, відділів (адреси та номери телефонів – за посиланням).

Читайте також: Біля Калуша “просіли” земельні ділянки: провалля за 300 метрів від будинків

Категорії
Життя
Новини
Loading...