Like

Кабмін спрямує на Франківщину ще 270 мільйонів для подолання наслідків червневої стихії

Кабмін спрямує Івано-Франківській області на відновлення приблизно 250 мостів, переправ та берегоукріплень 270 мільйонів гривень другого траншу. Про це повідомив начальник управління з питань цивільного...

Кабмін спрямує Івано-Франківській області на відновлення приблизно 250 мостів, переправ та берегоукріплень 270 мільйонів гривень другого траншу.

Про це повідомив начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Володимир Стебницький, пише “Суспільне”.

Звичайно, не вистачало ресурсу, тому що гроші виділялися лише на 25 % від усієї кількості пошкоджених стихією об’єктів. Ми додатково звернулися до уряду. Після експертиз, перевірок вийшли на суму приблизно 270 мільйонів, щоб відновити приблизно 250 об’єктів“, – розповідає Стебницький.

Це об’єкти другої черги – мости і мостові переходи, берегоукріплення тощо.

Плануємо, що Кабмін розгляне це питання в середу (четвертого листопада -ред.). Тобто, попередньо уряд розглянув, відпрацьовувалася документація, проходили відповідні експертизи. Зараз цей процес завершився, і пропонуватиметься на розгляд на середу питання щодо додатково виділених коштів”, – уточнює начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Нгадаємо, червнева стихія на Прикарпатті зруйнувала близько двох тисяч об’єктів. Відновлення 451-го об’єкта вже профінансовано.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Поліцейські Івано-Франківщини розслідують дві ДТП, де постраждали троє людей. ФОТО


Like

Категорії
Гроші
Новини
Loading...