На Косівщині уже завершено відновлювальні роботи на десяти об’єктах. ФОТО

До плану першочергових заходів щодо ліквідації наслідків червневої стихії було включено три об’єкти соціальної сфери та сім об’єктів комунальної власності (автомобільні мости). На сьогодні...

До плану першочергових заходів щодо ліквідації наслідків червневої стихії було включено три об’єкти соціальної сфери та сім об’єктів комунальної власності (автомобільні мости).

На сьогодні завершено відновлювальні роботи на автомобільних мостах в селах Великий Рожин, Тюдів, Вербовець, Пістинь, Яворів, Річка, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Вчора, 16 листопада, в селі Снідавка на відрізку Межиріки завершено роботи на останньому сьомому об’єкті, включеному до плану першочергових заходів, – відновлено автомобільний міст, пошкодження якого повінню відрізало від транспортного сполучення 54 домогосподарства.

Завдяки налагодженій співпраці керівництва райдержадміністрації з головою та виконавчим апаратом Снідавської сільської ради в стислі терміни вдалося організувати та якісно провести відновлювальні роботи на вищезгаданому об’єкті.

Роботу з відновлення автомобільного моста виконано сумлінно на високому професійному рівні завдяки виконавцю зазначених робіт ПП Морозюку М.І. та небайдужим жителям села Снідавка, які щоденно працювали на об’єкті.

Кошти на цей об’єкт виділено із резервного фонду державного бюджету.

Читайте також: На гірських перевалах Франківщини чергуватимуть дорожники

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...