У Франківській ОТГ відкрили амбулаторію сімейної медицини. ФОТО

Сьогодні у селі Братківці Івано-Франківської територіальної громади урочисто відкрили амбулаторію монопрактики сімейної медицини. Це ще один заклад, споруджений у рамках програми «Доступна медицина», що...

Сьогодні у селі Братківці Івано-Франківської територіальної громади урочисто відкрили амбулаторію монопрактики сімейної медицини.


Це ще один заклад, споруджений у рамках програми «Доступна медицина», що передбачає будівництво сучасних амбулаторій за рахунок коштів із державного та місцевого бюджетів. У числі запрошених гостей, які прийшли привітати братківчан, були посадовці обласної державної адміністрації та керівництво Івано-Франківської ОТГ ,повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Зокрема керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, звертаючись до учасників дійства, наголосив на європейських підходах при будівництві та оснащенні амбулаторії.«Керівництво держави розуміє і дбає про потреби громад, особливо сьогодні, коли життєво необхідні кваліфіковані послуги досвідчених лікарів, – зазначив посадовець. – Тому цей заклад, на будівництво якого виділено понад 5 мільйонів гривень із державного та місцевого бюджетів, – ще один крок до європейських стандартів надання медичної допомоги, будівництва та обладнання спеціалізованих закладів. Ми переконуємося, що Івано-Франківська об’єднана територіальна громада йде впевнено до надання послуг за європейським зразком».Зазначимо, що амбулаторію збудовано впродовж трьох місяців. У закладі облаштовано кабінет головного лікаря, два кабінети для лікарів загальної практики сімейної медицини, маніпуляційний кабінет, кабінети здорової дитини та для щеплень, господарські приміщення. В будівлі також передбачено системи водопостачання, опалення, водовідведення, встановлення автоматичної пожежної сигналізації.На відведеній земельній ділянці проведено благоустрій. Тут розташовані стоянки загального користування та для маломобільних груп населення. Навколо будівлі запроектовані під’їзні дороги для пожежних машин. Роботи здійснювала підрядна організація ТзОВ «Лідер-Плюс».У перспективі в амбулаторії для понад двох тисяч мешканців села надаватимуть послуги три лікарі та три медичні сестри.

Читайте також: Короткометражний фільм прикарпатців про булінг став переможцем конкурсу Міністерства молоді та спорту. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...