Like

На Прикарпатті стартував конкурс туристичних стартапів від студентів

Івано-Франківська ОДА оголосила конкурс студентських туристичних стартапів, щоб підтримати талановиту молодь і заохотити  її до роботи у галузі туризму. Як передає кореспондент Укрінформу, про...

Івано-Франківська ОДА оголосила конкурс студентських туристичних стартапів, щоб підтримати талановиту молодь і заохотити  її до роботи у галузі туризму.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомляє “Івано-Франківщина туристична”.  

“Для підтримки талановитої молоді, сприяння самореалізації студентів, заохочення їх до подальшої діяльності у сфері туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації оголошує Конкурс студентських туристичних стартапів”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що учасниками цього конкурсу можуть бути виключно вищі навчальні заклади у партнерстві з територіальними громадами Івано-Франківської області. У переліку пріоритетних напрямків проєктів називають розвиток туристичної інфраструктури і навігації, збереження й управління природною та культурною спадщиною, створення та підтримку конкурентоспроможних туристичних і курортних продуктів або атракцій і промоцію туристичного потенціалу.

Відомо, що бюджет конкурсу – 100 тисяч гривень. Триватиме він до 1 квітня. Фінансування проєкту, який стане переможцем, становитиме не більш ніж 50 тисяч гривень.

Читайте також: ВО “Карпати” відреагувало на закиди щодо порушень карантинних обмежень


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...