У Печеніжинській ТГ посилили карантин

Під головуванням селищного голови Печеніжина Ігоря Довірака відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, де розглянули питання запобігання поширенню на території громади COVID-19. За результатами...

Під головуванням селищного голови Печеніжина Ігоря Довірака відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, де розглянули питання запобігання поширенню на території громади COVID-19.

За результатами доповіді та з урахуванням її обговорення, комісія констатує за відкритою інформацією Печеніжинської АЗПСМ, на території Рунгурського старостинського округу станом на 23 квітня зафіксовано 21 хворого на коронавірус.

Комісія вирішила:

1.Керівникам підприємств, установ, організацій, структурним підрозділам селищної ради, керівникам суб’єктам господарювання незалежно від форми власності, забезпечити виконання заходів передбачених постановою КМУ від 09.12.2020 року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” на території Рунгурського старостинського округу Печеніжинської територіальної громади заборонити з 24 квітня:

1.1. приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (крім замовлень на виніс) і розважальних закладах;

1.2. заборонити проведення масових заходів (релігійних, культурних, спортивних, соціальних тощо);

1.3. приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

2. Всім структурним підрозділам селищної ради в Рунгурському старостинському окрузі обмежити прийом громадян та проводити його дистанційно (в телефонному режимі, по пошті та електронній пошті) або за попереднім записом (з 24 квітня 2021 року).

Також з 24 квітня призупинять освітній процес Рунгурського ліцею та організують у цей період навчання учнів з використанням технологій дистанційного навчання. Відділенням “Укрпошти”, які знаходяться на території Рунгурського старостинському окрузі дотримуватися протиепідемічних заходів під час здійснення обслуговування клієнтів.

Читайте також: Франківські патрульні обстежують дороги: склали 15 адмінматеріалів. ВІДЕО

Категорії
Влада
Новини
Loading...