Like

В обласній поліції новобранці присягнули на вірність українському народу. ФОТО

Сьогодні, 22 жовтня, в Головному управлінні Національної поліції України в Івано-Франківській області нове поповнення працівників поліції склало урочисту Присягу на вірність українському народові. Новобранців...

Сьогодні, 22 жовтня, в Головному управлінні Національної поліції України в Івано-Франківській області нове поповнення працівників поліції склало урочисту Присягу на вірність українському народові.

Новобранців успішно пройшли усі етапи конкурсного відбору, попереду у них ще шість місяців навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Зі складанням присяги правоохоронців привітав заступник начальник обласної поліції Остап Білейчук:

“Ми раді вітати нове поповнення у прикарпатської поліції. Віримо, що ви з честю та гордістю нестимете звання поліцейського. Бажаю вам міцного здоров’я, витримки в нелегкій справі, мужності та успіхів”.

Після шести місяців навчання, молоді працівники приступлять до виконання службових обов’язків за обраним напрямком діяльності.

Читайте також: Прикарпатські поліцейські склали майже пів сотні адміністративних протоколів за порушення виборчого законодавства


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...