У Калуші повністю відновлюють рух міського пасажирського транспорту

З понеділка, 21 вересня, буде відновлено рух міського пасажирського транспорту загального користування, в тому числі “пільгові” рейси. А з вівторка, 22 вересня, буде відновлено...

З понеділка, 21 вересня, буде відновлено рух міського пасажирського транспорту загального користування, в тому числі “пільгові” рейси.

А з вівторка, 22 вересня, буде відновлено рух автобусів до садово-городніх ділянок, пишуть “Вікна”.

Перевезення пасажирів буде здійснюватися при умові дотримання обмежувальних заходів передбачених для помаранчевого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641. Забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіратор або захисну маску, наголошує в офіційному повідомленні управління економічного розвитку міста Калуської міської ради.

Відновлення руху міського пасажирського транспорту зумовлено тим, що з 00 год. 00 хв. 21 вересня 2020 року місто Калуш рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесено до “помаранчевої зони”.

Також із 21 вересня 2020 року на маршрутах курсуватимуть комунальні автобуси, два з яких — маршрутом №6 К “Карпатська кераміка — Лікарня” та по одному — маршрутом №3 “РЕМ – Загір’я” та №8Б “Карпатська кераміка — Височанка”.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: Прикарпатки зв’язали диво-восьминіжки для передчасно народжених дітей

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...