"Святий Миколай іде до сиріт": у Франківську Мальтійська служба запрошує підтримати благодійну акцію

Четвер, 29 листопада 2018 15:38
Із неділі, 25 листопада, у всіх парафіях міста Івано-Франківська зачитують звернення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Володимира (Війтишина) із закликом до парафіян підтримати благодійну акцію "Святий Миколай іде до сиріт".

У зверненні владика Володимир уділив своє архиєрейське благословення всім, хто готовий узяти участь в акції, "проявивши розуміння, чуйність і любов до тих, хто потребує допомоги", повідомляє Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ.

Також щонеділі поряд із катедральним собором Святого Воскресіння в м. Івано-Франківську буде розміщений інформаційний намет, де всі охочі зможуть отримати вичерпну інформацію про перебіг акції чи скласти свою пожертву.

До речі, у перший день, коли був поставлений намет, волонтери зібрали майже двадцять чотири тисячі гривень. Ці кошти будуть витрачені на речі першої необхідності для дітей із сиротинців.

Долучитися до акції "Святий Миколай іде до сиріт" можна і в інший спосіб. В офісі Мальтійської служби допомоги можна взяти листи дітей до святого Миколая і виконати їхню мрію.  Так «крок за кроком прямуймо разом назустріч дитячим мріям», - заохочують мирян представники Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська.

Читайте також: У Франківську відбудеться благодійний захід для дітей із Залучанського будинку-інтернату

Перегляди 203 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK