На допомогу тваринам: учні шкільних лісництв дбають про диких звірів Карпат. ФОТО

З появою снігового покриву дикі тварини потребують підгодівлі. Лісівники Прикарпаття ще восени подбали про корми для тварин – нав’язали віників, заготовили сіна, закупили кукурудзи,...

З появою снігового покриву дикі тварини потребують підгодівлі. Лісівники Прикарпаття ще восени подбали про корми для тварин – нав’язали віників, заготовили сіна, закупили кукурудзи, зернових, не забули про мінеральну підгодівлю, придбавши 50 тонн солі.

Про це інформує Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У підгодівлі диких тварин лісівникам активно допомагають учні шкільних лісництв.

Сопівські юні лісівники взялися допомагати тваринам у Княждвірському заказнику. Виклали на підгодівельних майданчиках коренеплоди, кукурудзу, сіно.

Юні природолюби Пістинського ліцею також не забувають про братів менших і дбайливо викладають корми у годівниці.

«Найскладніше диким тваринам дається пережити сніжну пору, особливо оленям. Крім проблем з їжею та небезпеки від хижаків та браконьєрів, оленям загрожують хвороби, – розповідає Петро Пліхтяк, головний лісничий Кутського лісгоспу. – Тварини хворіють, простуджуються, як люди. Забезпечуючи у холодну пору року тваринам збалансований раціон, можна продовжити їм життя. У благородних воно триває до 15 років. Цікаво, що карпатські олені доволі великі, самці можуть важити до 300 кілограмів. Тому обов’язком лісівників – є збереження популяції та допомога тваринам у зимівлі».

Нагадаємо, для підгодівлі мисливських тварин державні лісові господарства, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням, заготовили близько 80 тонн сіна, понад 50 тис. віників, 100 тонн концентрованих кормів (пшениця, кукурудза, ячмінь) та більше 50 тонн солі.

Читайте також: Житловий будинок та автівка: наслідки пожеж на Франківщині

Категорії
Життя
Новини
Loading...