Містобудівна рада проголосувала за зміну генерального плану Вовчинця

П'ятниця, 13 жовтня 2017 17:04
В Івано-Франківську в приміщенні Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини відбувається засідання містобудівної ради.

Про це інформує кореспондент Фіртки.

Головний архітектор міста Дмитро Нижник розпочав засідання після утворення кворуму містобудівноі комісії.

На порядку денному три питання.

Спершу заслухали зміни до чинного Генплану села Вовчинець Івано-Франківської міської ради. Сільський голова Михайло Назар окреслив основні напрямки зміни генплану. Зокрема, зміни стосуються промзон, житлової забудови.

Зміни до генплану розробляло "Діпромісто". Війт села каже, що варто повернутись до опорного плану. Обіцяє не забудовувати зелену зону та зробити транспортне сполучення, планує збудувати 3-4 км дороги.

"Пропоную повернутись до опорного плану на якийсь період і дати людям реалізувати своє право. А потім прийде хтось мудріший і запропонує краше", - каже Михайло Назар.

Крім того, сільський голова зазначив, що в районі старого і існуючого кладовища намальована непотрібна магістраль на попередньому генплані.

"Раніше ми не звернули уваги, але вона не потрібна, адже в тій частині ніколи не було дороги, лише стежка", - зауважив Назар.

Відтак зазначив, хочуть забрати магістраль і продовжити кладовище.

Після обговорень містобудівна рада дала добро на зміну до генплану села.

Перегляди 165 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

Помер видатний український поет Іван Драч В Україні подешевшало м'ясо Стало відомо, чи даватимуть субсидію безробітним Як пройшов столичний Марш рівності Оприлюднено результати ЗНО із семи предметів Мін'юст планує легалізувати громадянське партнерство для одностатевих пар Ціна на алкогольні напої знову зросте Завтра відбудеться останнє тестування ЗНО у 2018 році В Україні заборонили польоти дронів над центральними вулицями, дорогами і залізницею МОЗ оприлюднило карту непридатних для купання пляжів України В Україні скасовано освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста Президент України Петро Порошенко підписав закон про Вищий антикорупційний суд Більше півмільйона українців за рік скористались безвізом Рятувальники попереджають про найвищий рівень пожежної небезпеки в Україні