Відома франківчанка Ірма Вітовська завойовує більшість на премії "Жінка України 2018"

Середа, 14 лютого 2018 08:30
Премія відзначає жінок, що дійсно творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом.

«Единственная» ділиться історіями досягнень жінок України в різних сферах діяльності. Толерантність, професіоналізм, доброта та бажання робити цей світ кращим – ось прямий шлях до змін. Премія «Жінка України 2018» - це визнання значимості жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства. Це творчість, розвиток та досягнення найкращих - тих, хто щодня надихає нас.

Жінки номінації «Культура» — знакові фігури не тільки українського культурного простору, але й світового. Саме завдяки таким харизматичним, талановитим письменницям, акторкам, музикантам, художникам, менеджерам вітчизняна культура створює шедеври, якими пишається весь світ. Серед таких і франківчанка Ірма Вітовська.

На даний момент за актрису віддали уже 2463 голоси, що є найбільшою кількістю серед номінанток.

"Ім'я Ірми Вітовської, актриси театру і кіно, продюсера, громадського діяча, благодійниці та волонтера, яка регулярно відвідує зону АТО, в останні роки постійно звучить у ЗМІ. Ірма публічно відмовилась зніматися в російському кіно, кілька років бере участь в благодійному спектаклі "Оскар і Рожева пані", створила власну продюсерську агенцію. Однією з місій своєї творчості вона вважає підіймання самооцінки українських жінок", - йдеться на сайті конкурсу.

Проголосувати за Ірму Вітовську можна на сайті журлалу "Единственная" до 8 березня.

Читайте також: Франківці потрапили у ТОП-100 людей культури України

 

 

Перегляди 500 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK