Майже 100 франківців взяли участь у конкурсі на кращу екскурсію містом

Вівторок, 17 квітня 2018 13:20
До участі в конкурсі на найкращу екскурсію «Івано-Франківськ мистецький», який був оголошений Благодійним фондом Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ» у січні цього року зголосилося 97 осіб. Серед них - старшокласники, учні коледжів, ліцеїв та їх наставники, студенти вузів та викладачі.

 «Матеріали, які подали охочі долучитися до створення цікавих екскурсійних маршрутів,  розкривають не тільки культурні надбання минулих століть, але й розповідають про сучасних творців мистецького простору міста. Крім того, є роботи, які розширюють екскурсійні простори Івано-Франківська. Це цікаві дослідження про мистецьке життя мікрорайонів нашого міста», – сказала організаторка конкурсу Олександра Мечева.

 «Я вирішила взяти участь у конкурсі, адже саме мистецький напрямок нашого міста не до кінця розкритий. Мені вдалось зібрати збірку міжвоєнних пісень, яка стала чудовим доповненням моєї екскурсії. Серед них – і композиції «Хору Дана». Мало хто знає, але цей колектив виступав у Івано-Франківську. І вже у той період у нашому місті звучала поп-музика», – розповідає членкиня Національної спілки краєзнавців України Наталія Храбатин.

 «Я хотів привернути увагу до мікрорайонів Івано-Франківська. Адже не тільки у центрі міста є надзвичайно цікаві місця. Тому розповідав про тунель на Гірці, читальню «Просвіти», яка діяла біля храму святого Йосипа Обручника», – каже вчитель української мови та літератури Василь Костюк.

 Переможців  у двох номінаціях конкурсу: кращий екскурсійний маршрут та кращий гід-екскурсовод – буде оголошено 20 квітня.

Читайте також: В Івано-Франківську щонеділі гіди проводитимуть безкоштовні екскурсії

Перегляди 205 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK