На Прикарпатті донецький "Шахтар" збудує два футбольні майданчики для дітей

Четвер, 28 червня 2018 11:12
Shakhtar Social, компанія ДТЕК та адміністрація Львівської обласної ради підписали меморандум про співпрацю.

Згідно з меморандумом, діти від 6 до 12 років отримають змогу безкоштовно займатися на нових футбольних майданчиках, , пише Курс.

Проект "Давай, грай!" охопить населені пункти Львівської (м. Червоноград, смт Добротвір) та Івано-Франківської (м. Бурштин, с. Демешківці) областей, інформує прес-служба ФК "Шахтар".

Shakhtar Social створить необхідні умови для занять: забезпечить дітей інвентарем, продовжить готувати наставників-волонтерів, організовувати тренування й турніри.

"Проект "Давай, грай!" є національним. Він дозволяє хлопчикам, дівчаткам, дітям з обмеженими можливостями регулярно займатись футболом. Філософія проекту – у відсутності бар’єрів і меж, тому Shakhtar Social розширює географію "Давай, грай!" по всій Україні. Завдяки компанії ДТЕК ми отримали надійного партнера в питанні просування масового футболу. Партнера, що розуміє: інвестуючи в спортивну інфраструктуру для дітей сьогодні, завтра країна отримає покоління здорових та спортивно активних людей. Переконаний, що співпраця "Шахтаря", ДТЕК і Львівської облради стане імпульсом для розвитку масового дитячого футболу в Західній Україні", – розповідає директор департаменту маркетингу і комунікацій ФК "Шахтар" Юрій Свиридов.
Фінансову частину зобов’язань візьмуть на себе ДТЕК та Львівська облрада.
Перегляди 293 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK