Новопризначені поліцейські завершили курси першопочаткової підготовки. ФОТО

П'ятниця, 10 серпня 2018 19:10
Сьогодні, 10 серпня, в Прикарпатському факультеті (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ відбувся випуск поліцейських секторів реагування патрульної поліції, які пройшли курси первинної професійної підготовки.

До навчальної групи увійшли поліцейські з Івано-Франківської (8), Чернівецької (15) та Закарпатської (4) областей. Усі успішно склали тестування на знання законодавства, рівня фізичної та психологічної підготовки та співбесіди із загального рівня знань. Навчання, під час яких новобранці поєднували теоретичні навчання з практичними, тривали чотири місяці.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Поліцейський випуск привітала декан Прикарпатського факультету підполковник поліції Юлія Терещенко та т.в.о. заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області Микола Іваницький.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

"Базовий обсяг знань, які ви отримали на курсах, ви будете удосконалювати у службових буднях. Працюйте над собою, аналізуйте, питайте поради у своїх наставників, набирайтеся власного досвіду. Адже успішна та людина, яка має добрі знання, бо вони визначають рівень професійності кожного" - зазначив Микола Іваницький.

Відтак кожному із випускників вручили свідоцтво про проходження курсів первинної професійної підготовки.

Ччитайте також: На Франківщині служба зайнятості працевлаштувала більше 24 тисяч людей

Перегляди 212 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK