Серед форм рабства у Франківську переважає трудова і сексуальна. ФОТО

Захід приурочений до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Починаючи з 18 жовтня 2007 року в Європі відзначають день боротьби з торгівлею людьми. Вже...

Захід приурочений до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Починаючи з 18 жовтня 2007 року в Європі відзначають день боротьби з торгівлею людьми. Вже п’ять років поспіль в Україні проводять акції на підтримку мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які знаходяться у рабстві, пише Галка.

Цьогоріч організаторами “Ходи за свободу” в Івано-Франківську став департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА та Карітас Івано-Франківськ УГКЦ.

Метою акції є привернення уваги мешканців до існуючої проблеми торгівлі людьми, шляхів її уникнення при виїзді за кордон з метою нелегального працевлаштування.

Директор Департаменту соціальної політики Володимир Коржановський розповів, що дана проблема є важлива для всієї України.

“Рівно 11 років тому у Європі почали відзначати день боротьби із торгівлею людьми. Сьогодні наше завдання привернути увагу людей до даної проблеми”, – додає Коржановський.

Від початку незалежності в Україні з даною проблемою зіткнулися більше 203 тисяч людей.

“А в Івано-Франківській області від 2013 року з питання рабства звернулись 27 осіб”, – кажн Коржановський.

Виконавчий директор БФ „Карітас” Івано- Франківської УГКЦ Наталія Козакевич зазначає, що серед постраждалих є і діти, і дорослі. Основними формами рабства в Україні та в Івано-Франківську переважно є трудова і сексуальна експлуатація.

“Зазвичай відбувається вербування за допомогою посередників, які пропонують привабливу та високооплачувану роботу, але не оформляють людей офіційно”, – додає Козакевич.

Під час ходи франківцям роздавали інформаційні брошури, як вберегти себе і своїх рідних від трудового рабства.

Категорії
СУСПІЛЬСТВО
Новини
Loading...