У Коломиї на День добровольця ветерани висадили у парку 60 дубів. ФОТО

Субота, 16 березня 2019 18:05
Дерева висадили у парку ім. Т. Шевченка 14 березня за ініціативи добровольців та підтримки місцевих мешканців.

Коломиянин Андрій Балацький розповів, що 20 дубів вдалося придбати за скляну тару, яку він збирає і здає на вторинну переробку. Каже, таку акцію до Дня добровольця придумали із коломиянином та бійцем Правого сектора Віталієм Романюком.  Він придбав ще 20 саджанців. А потім  долучилися і жителі масиву, що біля парку – придбали решту молодих дубів, пише Репортер.

Аби придбати 20 саджанців Андрій Балацький здав 1200 пляшок з-під пива – отримав 400 грн.

“День добровольця кожен святкує по різному. Хтось ходою, хтось концертами, а хтось і фізичною працею, – пояснює Андрій Балацький. – Існує добра традиція висаджувати дерева в пам’ять про героїчні події історії та людей, які її творили. Оскільки саме дуб вважався прадеревом у слов’ян, ми обрали саджанці червонолистих дубів. А ще дерево є своєрідним переплетенням трьох вимірів: коріння – минуле, про яке з шаною будемо згадувати, стовбур- теперішнє, яке можемо позитивно змінювати, і гілля (крона) – майбутнє, яке ми творимо сьогодні. Давайте робити це свідомо!”

Нагадаємо, Андрій Балацький був на Майдані, понад два роки воював на Донбасі, а нині у Коломиї збирає сміття. Так він бореться з посттравматичним синдромом і робить своє місто чистішим.

Читайте також: Збирає та сортує сміття: у Коломиї атовець робить місто чистішим. ФОТО

Перегляди 218 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK