Відміна конкурсів для голів ОДА та РДА та узаконення адмінресурсу на виборах - реалії законтворчої діяльності ВРУ

Вівторок, 14 листопада 2017 19:50
Минулого тижня ВРУ прийняла в цілому закон №7126 про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби, яким повернула "ручне" призначення губернаторів та голів РДА.

Тепер прийнятий законопроект йде в розріз із Законом "Про державну службу". По-перше, він нівельовує призначення голів ОДА та РДА на конкурсній основі. Так, можна зауважити, що для цих посадовців конкурсне працевлаштування завжди було швидше формальністю, але таким чином на посади мали змогу претендувати альтернативні кандидати.

По-друге, відтепер ця категорія держслужбовців зможе бути членами політичнх партій, керувати партіями н місцях та навіть очолювати фракції в місцевих органах влади. Не важко здогадатися, що це дає додаткові можливості застосування адмінресурсу на виборах.

Таким чином законопроект №7126 фактично повертає систему "ручного" управління обласними та районними державними адміністраціями.

 

Перегляди 244 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

Стало відомо, де у ЄС жити найдорожче Підсумки тестування 2018: кожен сьомий абітурієнт провалив ЗНО. ВІДЕО Лише 20% випускників шкіл в Україні продовжують навчання в закладах професійної освіти 24 травня українці відзначають День молоді Стало відомо, коли у чеках почнуть заокруглювати суми “Вася, давай весло”: колоритне відео школярів про жахливу сільську дорогу. ВІДЕО Стало відомо, скільком українцям підвищать пенсії з липня Новини ЗНО: оприлюднено остаточні результати Народні депутати хочуть прийняти законопроект, який обмежить свободу в інтернеті У травні українці отримували майже на 60% менші субсидії Мін'юст: на користь дітей вже стягнули 1,7 млрд грн аліментів Помер видатний український поет Іван Драч В Україні подешевшало м'ясо Стало відомо, чи даватимуть субсидію безробітним Як пройшов столичний Марш рівності Оприлюднено результати ЗНО із семи предметів Мін'юст планує легалізувати громадянське партнерство для одностатевих пар