Представникам екоінспекції не дали розпочати перевірку на Бурштинській ТЕС

Четвер, 07 грудня 2017 11:19
Сьогодні, 7 грудня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади, на якій розглядалася робота Бурштинської ТЕС.

Через відсутність достатньої кількості членів комісії засідання проходило в режимі обговорення без прийняття рішень.

Щодо питання перевірки роботи висловилися представники прокуратури, екоінспекції та безпосередньо Бурштинської ТЕС. 

Віталій Гоголь, представник прокуратури розповів про те, що жодних порушень щодо продажу акції не виявлено, всі роботи здійснюються своєчасно. У 2016 році проводились планові перевірки, під час яких суттєвих порушень щодо забруднення навколишнього середовища виявлено не було.

Заступник начальника державної екологічної інспекції Богдан Чукор  стверджує, що керівництво Бурштинської ТЕС  не допустило інспекцію до перевірки. Причиною такого рішення стала відсутність розпорядження з центрального офісу компані ДТЕК.

Начальник відділу екології Буршинської ТЕС Богдан Савка розповів, що станція щороку витрачає 8-10 млн гривень на забезпечення роботи електрофільтрів, які ніколи не виключаються. Також він наголосив на тому, що для реконструкції одного енергоблоку потрібно близько 300 днів.

Під час обговорення голова комісії Тарас Виноградник нагадує, що головним каталізатором змін на Бурштинській ТЕС є увага громадськості.

Перегляди 191 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK