Першокласники із Рогатинщини пройшли вишкіл із катання на лижах у ТК «Буковель»

Вівторок, 13 березня 2018 15:47
Школярі досхочу відпочили на найбільшому зимовому курорті України та навчилися кататись на лижах. Все це – завдяки соціальному проекту благодійного фонду «Новий Івано-Франківськ» та з ініціативи нардепутата України від партії «УКРОП» Віктора Шевченка.

 

Освоювати захопливий вид спорту діткам допомагали досвідчені інструктори.

 «Після нашого уроку дітлахи освоюють основи. Вони впевнено стоять на лижах, а деякі навіть уже можуть самостійно катати на схилі», – каже інструктор Вадим.

 

Більшість із цих дітлахів у Буковелі вперше. Тим паче, вперше вчаться стояти на лижах. Тому емоцій у всіх – дуже багато.

 «Діти дуже задоволені. Більша частина навчилась їздити на лижах. Спочатку були невпевнені спроби, але за кілька годин роботи із інструкторами у всіх все вийшло», – каже вчителька 1 класу Потіцької коли Наталя Пилипів.

Цих вихідних Буковель приймав першокласників із  Заланівської, Яглуської, Фразької та Потіцької шкіл.

 «Ми маємо опікуватись нашими дітками, якщо хочемо виховати справжніх патріотів-українців, здорову націю, яка стане основою нашої країни. Я переконаний, що той фундамент, який ми зараз даємо дітям, потім сторицею повернеться для України», – сказав народний депутат України Віктор Шевченко.

Читайте також: Прикарпатців знову попередили про лавинну небезпеку

Перегляди 112 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK