ФК “Прикарпаття” поступилася у домашньому матчі краматорському “Авангарду”. ФОТО

“Прикарпаття” та “Авангард” зійшлися у третьому турі Першої ліги. У другому таймі ФК “Прикарпаття” почала гру досить активно. На 55 хвилині команда краю не...

“Прикарпаття” та “Авангард” зійшлися у третьому турі Першої ліги.

У другому таймі ФК “Прикарпаття” почала гру досить активно. На 55 хвилині команда краю не влучила у ворота, не сталося цього і на 66 хвилині. Проте команда не здавалася. Вболівальники також: бурхливими емоціями підтримували франківців.

М’яч постійно знаходився в центрі поля, або у штрафному майданчику ФК “Авангард”. А от реалізувати гольові моменти не вдавалося. На 90 хвилині усі вболівальники виконали стоячи гімн України, суддя дав 5 додаткових хвилин, але зрівняти рахунок так і не вдалося.

Команда ФК “Прикарпаття” у домашньому матчі поступилася команді “Авангард” з рахунком 0:1.